Y
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Filmy
Sledujute: AdaptivníSporty Celkem: 573 videí


AdaptivníSporty
129647 zhlédnutí na SledujuFilmy.cz

Disabled sports also adaptive sports or parasports, are sports played by persons with a disability, including physical and intellectual disabilities. As many disabled sports are based on existing able bodied sports, modified to meet the needs of persons with a disability, they are sometimes referred to as adapted sports. However, not all disabled sports are adapted; several sports that have been specifically created for persons with a disability have no equivalent in able-bodied sports. Disability exists in four categories: physical, mental, permanent and temporary.

This channel was generated automatically by YouTube's video discovery system.

Zobrazit více

Partnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku